'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#1 2007-06-14 23:50:01

Homik

Administrator

Koniec roku szkolnego

I jakie oceny i w ogóle?? Jeśli chodzi o mnie to średnia oscyluje w okolicach 3.6- 3.8 (wiem, że słabo), ale też nie chciało mi się za bardzo uczyć w tym roku .  Przerypane z chemii Wakacje raczej spędzę w domu, chociaż kto wie... A w planach mam zrobienie ze dwóch ognisk dla vipów


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#2 2007-06-15 00:04:34

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Koniec roku szkolnego

Hehe tylko dwóch? nieee Co do mnie i moich ocen, to muszę przyznać, zę będę miał najlepszą średnią w moim życiu szukuje sie ok 4,5/4,6 8 piątek i sześć czwórek; zadnej trójki. Był to bardzo trudny rok, więc tymbardziej jestem z siebie zadowolony, ze pocisnąłem tak wysoko. Może w następnym roku będzie jeszcze lepiej
Na wakacje też sienigdzie nie wybieram - 1 raz od dobrych kilkunastu lat. Planowałem ze zbiorę jakąś grupę, która pojedzie, ale wątpie że sie uda. Ale nie wszystko jeszcze stracone...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#3 2007-06-15 11:08:58

.: ArTurO :.

Pirdolony Zakazany Owoc

Re: Koniec roku szkolnego

oooo to adu gratuluje, świetne oceny. ja sie nie mam czym pochwalić. wkurwiła mnie informatyka z której mam dopa, a ciesze sie ze mam z majcy 3 jeszcze półtorej miesiąca temu miałem z pieć jedynek na czysto


Prawda jest tutaj zakopana, nie umiecie jej odkopać jest metaforowana

Offline

 

#4 2007-06-16 10:46:22

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Koniec roku szkolnego

ehh... u mnie w szkole ciezko bylo bo sie nie uczylem nic caly rok ale warzne ze skonczylem 2 klase i otrzymalem promocje do 3  klasy


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darknaruto.pun.pl www.forumavis.pun.pl www.gornictwo.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl www.przelecz.pun.pl