'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#81 2007-01-07 14:35:00

Baton

Użytkownik

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Kupiłeś pałeczki w końcu? A co z salą prób w piwnicy?

Offline

 

#82 2007-01-07 15:10:24

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Oh oh nareszcie sobie kupiłem pałeczkę.... wreszcie będę mógł dupcyć Lech, szacun!!! Tylko szkoda, że wydałeś całą kasę... :/ Bo by można było pograć w pewną grę... ech miałem nadzieję, że jednak ją kupisz :/ ale to nic, może kiedyś


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#83 2007-01-09 18:58:38

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Kurde coś mi się winamp dupczy... ogólnie cały komp chodzi jak jakiś wieśniak... poza tym nie chce mi się obcinać paznokci... świat jest do dupy!!!<lol2>

Oj ludzie odezwijcie się coś na forum, bo jak na razie straszna lichota i zgnilizna :/


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#84 2007-01-09 23:00:27

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

kurwa.... mac... i znow sie niepotrzebnie powkurwialem


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#85 2007-01-10 00:23:25

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

kuźwa i z now nie mogę zasnąc...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#86 2007-01-10 14:49:11

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Nie wiem jak Ci można pomóc... a miałeś już kiedyś takie same problemy?? Bo ja jak nie mogę zasnąć to staram się o niczym nie myśleć. Zamykam oczy i staram się utrzymać próżnię w głowie. Ale przede wszystkim nie można sobie mówić, że i tak się nie zaśnie, bo wtedy ma się gwarantowane, że ze snu wyjdą nici. A jak nie dasz rady o niczym nie myśleć to zacznij sobie wyobrażać coś przyjemnego, ale nie nazbyt intensywnie. Takie są moje rady, dzięki którym już nie raz wychodziłem z bezsennej nocy... a jak to nic nie da to najlepiej skorzystać z pomocy terapeuty, zwłaszcza, gdy Twoja niemoc zaśnięcia ciągnie się od paru dobrych dni. Czyli skontaktuj się z lekarzem bądź farmaceutą


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#87 2007-01-10 20:32:18

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

czlowieku to trwa z miesiac jak nie dluzej... ciezko powiedziec czemu tak jest ale mam nadzieje ze w koncu spokojnie usne...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#88 2007-01-12 00:22:34

Homik

Administrator

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Grałem (ostatni zresztą raz, po tym co się dziś wydarzyło) mecz w Heroes 3 z gościem z Ligii H3. Okazuje się że znał taki myk, że gdy się go użyło to widziało się ruch przeciwnika. Jako, że nigdzie nie pisało w regulaminie że nie można tak robić, uważał od, że nie przekroczył reguł a wszystko odbyło się zgodnie z nimi. Oczywiście tą rozgrywkę przegrałem bo znał każdy mój ruch, wojsko, zasoby  itp. Napisał mi, że też mogłem tak robić. A w regulaminie wyraźnie jest napisane: "zabrania się wszelkich świadomych działań zmierzających do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem w szeroko rozumiany nieuczciwy sposób;" Czemu więc ludzie nie potrafią przyznać się do błędu i  uznać czyjejś racji? Przecież tak grając, rozgrywka traci wszelki sens. Trzeba naprawdę nie mieć honoru grając tak i do tego z obcą osobą. Nie rozumiem takich ludzi ani ich zachowania. Przez to wydarzenie straciłem już prawię e całą wiarę w człowieka. Może to by się nadawało na oddzielny temat, ale niech już stracę... kolejną zresztą rzecz...


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#89 2007-01-12 13:57:04

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Hehe to jakiś prze cwaniak z tego gościa... no i pewnie cała czołówka w lidze H3 zna takie myki i często z nich korzysta, więc raczej nie ma co grać z takimi... ja na Twoim miejscu dałbym sobie spokój. Lepiej zarejestruj się na kurniku i tam graj

No i panowie i panie... nareszcie ferie więc myślę, że będziecie wszyscy mieli więcej czasu na pisanie postów, zakładanie wątków itp. Poza tym cieszę się, że dołączył do nas Gleniu. Oby był taki aktywny jak Kozi,a nie jak magi dagi


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#90 2007-01-12 17:10:20

Baton

Użytkownik

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Homik - ja pierdole, przez taką pierdołe będziesz się dołował? Nie ma sensu sie przejmować idiotami, znajdz sobie innego przeciwnika. ten co cie pokonał to jakiś pewnie 14latek, dla którego ważne jest tylko żeby wygrać w byle jakikolwiek sposób i dla którego sie nie liczy dobra zabawa. Wiec nie wiem czym sie tak przejmujesz i "tracisz wiare w ludzi"

Offline

 

#91 2007-01-12 17:33:24

Homik

Administrator

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

No wiesz, ja mu w sumie tak samo napisałem a teraz on mnie szczuje administratorem tego turnieju. W sumie masz racje, ale i tak się zawiodłem. Myślisz, ze grasz jak równy z równym a taki ci na końcu pisze, że i tak nie miałem prawa tego wygrać bo od początku znał każdy mój róch A zresztą pieprzyć całą ligę H3 Życie nie kończy się na Herosie


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#92 2007-01-12 21:46:19

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Adu MH napisał:

No i panowie i panie... nareszcie ferie więc myślę, że będziecie wszyscy mieli więcej czasu na pisanie postów, zakładanie wątków itp. Poza tym cieszę się, że dołączył do nas Gleniu. Oby był taki aktywny jak Kozi,a nie jak magi dagi

Dziekuje z gory za uznanie mojego pisania... musze wyrazic sie Też szaczunkiem do Adu MH za to ze tez jest aktywny no i moderatorom i administratora za to ze czuwaja zeby wszystko bylo oka... pozdro pozdro

*Taaaa- czuwamy, jak cholera!!!  Ale dzięki za dobre słowo  


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#93 2007-01-12 22:48:48

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Heh ale się zrobiło milo i ciepło ale dobrze, bo tak ma być!! Jesteśmy wszak jedną wielką paczką, znamy się dobrze i lubimy, więc taka kolej rzeczy może mieć miejsce Ja też wszystkich całuję i ściskam zajebiście no i kocham Was Nie ma jak rodzina


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#94 2007-01-12 22:55:44

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Do rodziny nam jescio daleko ale poki co jest dobrze


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#95 2007-01-12 22:56:10

Lech

Użytkownik

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Popieram Adu MH, nalać mu vódki bo dobrze prawi

Ostatnio edytowany przez Lech (2007-01-12 22:56:49)


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#96 2007-01-12 22:56:49

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Jest pięknie... w KFC i na forum też...


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#97 2007-01-12 23:07:34

Lech

Użytkownik

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Ogólnie wogóle jest pięknie <nie ma to jak głęboka sentencja na zakończenie dnia >


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#98 2007-01-12 23:10:19

Adu MH

Ojciec Prorok

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

A znacie legendę o Lechu, Czechu i Rusie ?? Czech pił, ale miał zgona po 5 browarze, Rus pił i zaliczył zgona po Litrze i 2 browcach a Lech po drugim litrze lekko się  zfazował i usiadł(wypierdolił się:D) pod drzewem, na którym gniazdo założył biały orzeł. Jak wstał powiedział(wybełkotał), że to jest zajebiste miejsce na na lokal(miasto:P) no i tak wygląda ta legenda... jeśli myśleliście że się rozeszli w trzy różne strony świata, to się grubo mylicie ale was w szkole oklamali


Old man, dead hand
If only their insanity
The lie feeds off their greed                  Machine Head - "Old"
Jesus wept...

Offline

 

#99 2007-01-12 23:14:04

Lech

Użytkownik

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Adu MH napisał:

A znacie legendę o Lechu, Czechu i Rusie ?? Czech pił, ale miał zgona po 5 browarze, Rus pił i zaliczył zgona po Litrze i 2 browcach a Lech po drugim litrze lekko się  zfazował i usiadł(wypierdolił się:D) pod drzewem, na którym gniazdo założył biały orzeł. Jak wstał powiedział(wybełkotał), że to jest zajebiste miejsce na na lokal(miasto:P) no i tak wygląda ta legenda... jeśli myśleliście że się rozeszli w trzy różne strony świata, to się grubo mylicie ale was w szkole oklamali

Komentarze są zbędne.
Leżę zabity:lol:


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#100 2007-01-12 23:23:37

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: Total offtop, czyli myślowa wolna amerykanka

Ehh... pewnie dalej siedza i razem pija...


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-hh.pun.pl www.granaruto.pun.pl www.urania.pun.pl www.rpgkk.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl