'89 squad

nasze forum

Ogłoszenie

Czekamy z niecierpliwością na nowych forumowiczów

#21 2007-01-03 23:37:14

Homik

Administrator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Ban w zamierzeniu zniknie po tygodniu. I potem będzie kolejne pięć dni na przedstawienie się. Bo to chyba trochę głópie zaakceptować zasady przy rejestracji a potem się do nich nie zastosować. Może źle robię, ale jak ktoś () niedawno powiedział: zero tolerancji . I nie robię tego na złość użytkownikom, bo mogli faktycznie zapomnieć ale  zasady są zasadami.

A poza tym- czy ja jestem potworem ??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#22 2007-01-04 09:49:14

Danuta

Moderator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Dokładnie Homik ma racje. Zostały na początku przedstawione zasady, pod którymi podpisał się każdy rejestrujący. Więc zasad trzeba się trzymać. A zamieszczenie o sobie tylko dwód zdań opisu to nie jest nic wielkiego.


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#23 2007-01-04 14:37:32

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Homik moze i masz racje ja w sumie pierwszy muj post byl tu napisany ale z drugiej strony wez pod uwage ze wiekszosc nie czyta regulaminu bo uwazaja to za nie potrzebne


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#24 2007-01-04 19:35:09

Baton

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Homik, głupio robisz moim zdaniem, bo skoro wiesz że to oni są, to czemu ich banujesz? W końcu ten temat miał być od tego żeby sie dowiedzieć na pewno kim są ludzie z forum. A poza tym skoro ich zbanowałeś to jak mają sie wpisać do tego tematu? Na forum jest mało ludzi, a ty jeszcze zniechęcasz innych do niego

Offline

 

#25 2007-01-04 19:56:40

Homik

Administrator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Czy napisanie czegoś o sobie, w ciągu pięciu dni, to naprawdę ponad siły niektórych użytkowników?? czy ja chcę aż tak wiele??


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#26 2007-01-04 20:18:59

Baton

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Czy robienie z lokalnego, nietematycznego forum dla zamkniętej grupy osób jakiegoś nibypoważnego, sztywnego forum ma sens? Takie trzymanie się sztywnych zasad miałoby sens na jakimś wielkim tematycznym forum, ale nie na takim małym dla grupki osób. Z resztą, to banowanie za niewpisanie się tutaj wyglada sztucznie, bo gdyby na przykład trzymać się zasad w kwestii offtopa i dawać ostrzeżenia za każdy taki, to już nie byłoby tu pewnie nikogo ;] Na razie powinno chyba nam zależeć na tym żeby forum się jakotako rozwinęlo i miało kilkunastu użytkowników, a nie wpierdalać bany za niewpisanie sie do tematu

Offline

 

#27 2007-01-04 23:50:51

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Baton napisał:

Czy robienie z lokalnego, nietematycznego forum dla zamkniętej grupy osób jakiegoś nibypoważnego, sztywnego forum ma sens? Takie trzymanie się sztywnych zasad miałoby sens na jakimś wielkim tematycznym forum, ale nie na takim małym dla grupki osób. Z resztą, to banowanie za niewpisanie się tutaj wyglada sztucznie, bo gdyby na przykład trzymać się zasad w kwestii offtopa i dawać ostrzeżenia za każdy taki, to już nie byłoby tu pewnie nikogo ;] Na razie powinno chyba nam zależeć na tym żeby forum się jakotako rozwinęlo i miało kilkunastu użytkowników, a nie wpierdalać bany za niewpisanie sie do tematu

Zupełnie zgadzam sie z przedmówcą wiesh Homik tu wszyscy na tym forum znaja sie od lat wiec chyba nie potrzebne jest banowanie ale z drugiej strony nie rozumiem ludzi ktorzy rejestruja sie na forum a potem nic nie pisza tyko sobie przegladaja wypociny innych... czy to jest fer??? niektorzy sie mecza zeby napisac cos zrozumiale i w miare ciekawie a drudzy sobie tyko to czytaja i sie nabijaja ale sami nie pisza nic... rozumiem jesli kogos nic na tym forum nie ciekawi to po co sie wogole rejestrowac?????


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#28 2007-01-05 07:27:34

Baton

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Zgadzam sie z tobą Kozi co do ludzi którzy nic nie piszą tylko czytają, ale Dudas i Justyna już cośtam napisali i była szansa że napiszą coś więcej a tu ban

Offline

 

#29 2007-01-05 11:17:07

KoZaK

Śp. Brat Zakonu Marii...

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Własnie własnie trzeba im dac szanse


W SEPATACJI Z WŁASNYM                                  GDYBYM NIE BYŁ PASYWNY
MARNYM POCZUCIEM BEZPIECZEŃSTWA             NIE TYLKO BYM BLUŹNIŁ
POKłADY MEJ ODRAZY                                        GDYBYM NIE BYŁ TAKIM TCHÓRZEM
ZBIERAŁY SIĘ OD DZIECKA...                             DAWNO BYM TO ROZKURWIŁ...

Offline

 

#30 2007-01-05 12:13:36

Danuta

Moderator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Szanse jeszcze dostaną Nie są przeciesz skreśleni.


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#31 2007-01-05 12:17:58

Giganciara :D

Pani Obłędu

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Znana wszem i wobec z tej złej lub bardziej złej strony, z filipowskich slumsów pełnych morderców, alokoholików i złodziei... przybyłam ja Wszystko co złe należy do mnie sasasa <lol2>

Ale i tak wiem, że kiedyś znajdzie się ktoś, kto pokocha mnie prawdziwą miłością pomimo żylaków, ograniczenia umysłowego, hemoroidów, chronicznego owrzodzenia twarzy, grzybicy stóp, zapalenia jąder, owłosienia podniebienia, siedmiu dodatkowych zębów, zajęczej wargi, paradontozy, świądu skóry, świerzbu, próchnicy, ropienia oczu, wszy łonowych, kiły, rzężączki, syfillisu, płaskostopia, nietrzymania moczu, pozostałości po ospie wietrznej, miodu w uszach, włosów w nosie, dredów pod pachami, loków na nogach, wąsów pod nosem, trzech fałdów brzusznych, włosów na klacie, gąszczu na plecach, wytrzeszczu oczu na skutek smutnych przeżyć z dzieciństwa jak mnie mama biła drewnianą łyżką.

Ahahahah zwariowałam

Justyna


I AM THE STORM
I AM THE WONDER
AND THE FLASHLIGHTS, NIGHTMARES AND SUDDEN EXPLOSIONS...

Offline

 

#32 2007-01-05 12:32:45

Danuta

Moderator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Giganciara już zrobiła postęp i jest odblokowana


"Nie przekręcaj nazwy mojej grupy bo ci zrobią garaż z dupy, tacy jak ty mogą ssać nam fiuty..."

Offline

 

#33 2007-01-07 13:17:42

Lech

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

A reszta?


Patience won't mend the broken Promise of something greater
The cables wrapped around our throat, tonight pitch red cast over
Senses adrift, I lay me down Plague wraps it's arms around me
Misery Signals - "The Failsafe"

Offline

 

#34 2007-01-14 00:07:53

MotylSoN

Włatca Móch

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Siemanko niezłe wdzianko! Mam na imię Adrian, a nazwisko jest ukryte w moim loginie, więc każdy powinien zauważyć . Co prawda nie jestem z rocznika `89 , ale mówiłem rodzicom aby  mnie zapodali później <lol> ale jednak postawili na swoim . . .
Lubię posłuchać nuty (Techno , HH) , zapodać na jakąś imprezkę w doborowym towarzystwie i obejrzeć dobry film a moja pasja są kobiety (najlepsze są te z klas od 1 do 3 ;] )
Moje pierwsze ( uczciwe ;] ) pieniądze zarobiłem w jakże luksusowym i elitarnym zakładzie stolarskim "GREMEB"   gdzie borykałem się problemami stolarki sakralnej ( większość towaru była zamawiana przez Księży i Zakonników ;] ) Praca była ciężka ale w doborowym towarzystwie a mianowicie pracowałem z Adu MH i Kamusiem  i w związku z tym było grubooo . . .
To tyle na mój temat, mam nadzieje , ze zastane przyjęty do tak doborowego grona
Pozdro FOR ALL

Ostatnio edytowany przez MotylSoN (2007-01-14 00:10:40)


1 for the money
2 for the cars
3 for the gangstas
4 for the broads

Offline

 

#35 2007-01-14 00:26:34

Homik

Administrator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

MotylSoN napisał:

mam nadzieje , ze zastane przyjęty do tak doborowego grona
Pozdro FOR ALL

Już choćby za samo napisanie w tym temacie pierwszego posta


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

#36 2007-05-10 20:46:37

Shant

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

No to ja tez cos naskrobie...

Jestem Przemek i chodzie z dwoma osobnikami zarejestrowanymi na tym forum do klasy, gram tez z nimi i jeszcze jednym  (którym??- bo ja nie wiem ) w AoE <-- dzięki tej grze dowiedziałem sie o tym forum.

Rocznik - Jakże piękny 89... wtedy to komuna upadła i mamy co chcieliśmy


Marze każdej nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy i wyznać to co czuje ;):*

Offline

 

#37 2007-07-16 19:05:12

Olek

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Ja to sobie jestem Piotrek i mam 16 latek nom mieszkam w woli filipowskiej kolo kosciola
hym hym . w zasadzie to lubie kompy i wszystko z tym zwiazane . poza tym lubie pograc czasami w noge i fajnie spedzac moj free time.
so that's all
                         yo nigga's

Offline

 

#38 2008-05-27 16:08:23

Fotograf

Użytkownik

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

A znacie innego fotografa...

Offline

 

#39 2008-05-27 20:53:03

Homik

Administrator

Re: (Obowiązkowy wpis każdego) Coś o sobie

Ooo Kamil a się porobiło


http://www.liga.legendyheroes.webd.pl/download/inne/publiczne/offtop.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nawiedzone.pun.pl www.clannara.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.vbc.pun.pl